Tel Çit Sistemleri

Tel örgü çit sistemleri:

 Diğer adıyla Fens teli olarak bilinen baklava dilimi şeklinde örgülü çit sistemidir. Bir çok yerde güvenliği arttırmak ve kontrol sağlamak amaçlı kullanılmaktadır. Kullanıldığı yerlere örnek (Apartman, Site, Besi çiftlikleri, Spor konseptleri) MBS Otomasyon tüm tel örgü sistemlerinin satış ve montajını uygun fiyatla yapmaktadır. Sipariş ve bilgi için bizleri iletişim numaralarımızdan arayabilrsiniz. Öncelikle Galvanizli tel, pvc kaplı tel ve bahçe teli gibi uygulamalar için lütfen fiyat isteyiniz.

Tel Çit Sistemleri 0536 718 21 91 Uygun Fiyatlar kaliteli malzeme deneyimli işçilik tel çit,tel cit,telçit,telcit,tel çit sistemleri,tel çit fiyatları,tel çit sistemi,çim çit,çimçit,cim cit,cimcit,tel çit uygulaması,tel çit imalatı,Tel Çit TEL CIT FIYATLARI

Çim Çit Sistemleri Fiyatları :

 Çim çit fiyat aralığı metre kare ve montaj dahil gibi unsurlar ile değişkenlik göstermektedir. Bizi yaptırmak yada satın almak istediğiniz ölçü ve ebat ile bilgilendirmeniz Çim Çit Fiyatlarında net fiyat bilgisi almanızı sağlıyacaktır çim çit fiyat bilgisi için lütfen iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşın.

Diğer adı ile (Dekoraçim) Çim Çit, çimene benzerliği solmayan renk kalitesiyle sıkça tercih edilen dekoratif, dayanıklı ve sağlam yapısı ile günümüzde oldukça sık tercih edilen bir çim çit türüdür.


Yazdır